Najczęściej zadawane pytania

Po prostu wypełnij wniosek na stronie internetowej www.Halocredit.pl

  • Jest obywatelem/rezydentem Polski.
  • Ma od 20 do 65 lat.
  • Jest właścicielem konta bankowego.
  • Posiada numer telefonu komórkowego i może podać drugi numer telefonu.
  • Stacjonarnego lub komórkowego.

Nasz dział obsługi klienta pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 18.30, a w soboty od 10.00 do 15.00.

Zatwierdzenie lub odrzucenie wniosku dokonuje się bezzwłocznie. Jednak w przypadku nowych klientów udzielenie pożyczki następuje po zweryfikowaniu w trakcie rozmowy telefonicznej informacji podanych we wniosku.

Po otrzymaniu wniosku udzielamy odpowiedzi w ciągu 15 minut w godzinach naszej pracy.

Nie. Jedna osoba i jedno gospodarstwo domowe może wnioskować tylko o jedną pożyczkę. Wniosek o ponowną pożyczkę można złożyć po zwróceniu poprzedniej.

Nie. W naszym systemie numer telefonu podany we wniosku zostaje przypisany do dowodu tożsamości wnioskodawcy, co oznacza, że numer dowodu tożsamości jest powiązany z właścicielem numer telefonu. Wnioskodawca musi być także właścicielem konta bankowego wskazanego we wniosku. Sprawdzamy te informacje, aby upewnić się, że przekazujemy pożyczkę odpowiedniej osobie. Jeśli któraś z podanych informacji jest niepoprawna, odrzucamy wniosek o udzielenie pożyczki. W takich przypadkach wysyłamy SMS z informacją o odrzuceniu wniosku.

Każdy, kto osiągnął minimalny wymagany wiek (20 lat), posiada ważny dokument tożsamości oraz konto w banku lub kasie oszczędnościowej.

Opłaty zależą od wnioskowanej kwoty pożyczki. Można je sprawdzić w kalkulatorze pożyczki na stronie głównej po określeniu kwoty pożyczki i terminu spłaty.

Oczywiście nie. Udzielamy pożyczki wyłącznie do wniosków, które spełniają nasze zasady i wymogi.

W przypadku niespłacenia pożyczki w umówionym terminie narażasz się na opłaty za zwłokę i koszty windykacji. Uważamy, że skoro my zobowiązujemy się do natychmiastowego udzielenia pożyczki, to możemy oczekiwać jej spłaty w umówionym terminie.

Koszt pożyczki zależy od wybranej kwoty i terminu spłaty. Należną kwotę można obliczyć w kalkulatorze dostępnym na stronie głównej www.Halocredit.pl

Pożyczki na Halocredit.pl mają najniższą prowizję na rynku. Całkowite koszty związane z pożyczką możesz sprawdzić w zakładce Zasady i warunki.

Narażasz się na opłaty za zwłokę i koszty windykacji.

Nie. Użyty numer telefonu zostaje przypisany do danych dowodu tożsamości wnioskodawcy, czyli Twojego, a to oznacza, że numer dowodu tożsamości jest powiązany z właścicielem numer telefonu.

O jaką kwotę można wnioskować?

Chcę pożyczyć
200 zł
4000 zł
Chcę pożyczkę na
5 dni
31 dni
Okres pożyczki31 dni
Kwota pożyczki1000
Koszt pożyczki0
Maksymalne RRSO0%
Razem1000
support-girl

Zawsze chętnie niesiemy pomoc.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące pożyczki online,
prosimy o kontakt z naszym zespołem!